Жіночі піжами з натуральної бавовни

Піжами жіночі з бавовни - мастхев для будь-якої жінки, яка піклується про своє здоров'я і вважає за краще робити ставку на краще. Ми пропонуємо вам вироби найвищої якості - з тканини європейського виробництва. Це м'які, неймовірно приємні костюми, які довго служать, добре зберігають колір і початкові характеристики.

Цікаві факти про бавовні: Бавовна є одним з найдавніших рослин, які людина стала вирощувати цілеспрямовано. Історичні джерела свідчать про те, що сім тисяч років тому у людей вже був досвід по роботі з такою культурою. Ця рослина не дарма привернула до себе таку увагу. Одна з його унікальних властивостей - можливість вбирати велику кількість води. Волокна бавовни можуть увібрати в 27 разів більше вологи, ніж важать самі. Ось чому бавовняні речі так добре підходять для жаркої пори року. А ще від намокання волокна стають тільки міцніше, а не розмокають і псуються, як деякі інші матеріали. Справжня бавовна буває трьох кольорів: коричневого, зеленого і, звичайно, білого.

На даний момент тільки 40% усієї бавовни збирається машинами, інші 60% отримують в результаті ручної праці, тому матеріал цінується ще вище. А оскільки попит на матеріал зростає рік від року, він поступово дорожчає. Але цей факт не заважає нам продавати вироби за адекватною і доступною ціною.

Бавовняні піжами: властивості готових виробів.

Про деякі властивості самого бавовни ми вже дізналися, а тепер перерахуємо усі переваги, які відносяться до бавовняної одязі:

  • М'якість, невелика вага. Носити такі речі - одне задоволення.
  • Стовідсоткова екологічність. Це твердження справедливе, якщо ви довіряєте компаніям, що працюють легально. Ми стежимо за тим, як обробляється, забарвлюється матеріал, що для цього використовується. А тому наші бавовняні піжами повністю безпечні - їх можна вибирати навіть для маленьких дітей.
  • Повітропроникність, швидке відведення зайвої вологи. Саме тому бавовна підходить під час спеки, активного руху, довго носіння вдома та сну.
  • Гігієнічність. Бавовняні тканини легко можна відіпрати, і для цього достатньо навіть ручного режиму. Їм швидко можна повернути свіжість.

Піжами марок в нашому інтернет-магазині виготовляються бавовни, що злегка тягнеться. Тому вони ідеальні в якості домашньої одягу і речей для сну. Навіть для дітей, які сплять дуже неспокійно, така річ буде оптимальним вибором.

Жіноча піжама - бавовна або шовк?

Ми б відповіли на це питання так: і те, і інше. Все залежить від цілей, які ви перед собою ставите. Якщо ви шукаєте костюм, що на сто відсотків складається з натурального матеріалу, - то робіть вибір на користь бавовни. Ви в будь-якому випадку не помилитеся. Шовкова тканина теж натуральна, але з додаванням синтетичних волокон - це обумовлено природними особливостями самого матеріалу. З синтетикою в складі він менше мнеться, краще тримає форму і відрізняється більш довгим терміном служби.

До речі, натуральний хлопок без добавок мнеться незначно, тому піжама завжди виглядає охайно, акуратно. Гладити її потрібно рідко, і займає ця процедура не дуже багато часу.
Бавовняна виріб – це річ для звичайного дня, коли ви робите ставку на затишок, розслаблений і спокійний стан. Красивий і ненав’язливий дизайн роблять наші піжами універсальними. Але якщо хочеться додати трохи шику і розкоші, обов'язково купіть про запас модель з віскози чи шовку. Повірте, ви знайдете чимало приводів приміряти обидві піжами.
Incanto – магазин, який буде рости, попутно з огляду на ваші бажання. Якщо ви вже стали щасливою володаркою нашої м'якої та затишної піжами, не відмовляйте собі ще в одному задоволенні!