Білизна Sloggi (Triumph)

Спідня білизна SloggiБренд Sloggi можна назвати молодшою сестрою ексклюзивного Triumph. Німецьку точність видно в кожній деталі. Кожен сезон виробник вражає модними фасонами, кольорами і візерунками.

Нижня білизна марки Слоггі - це зручний базовий повсякденний дизайн, який чудово поєднується з будь-яким образом. Дихаючі, м'які матеріали Sensitive Touch відрізняються високою якістю і забезпечують ідеальну посадку, а відсутність обтяжливих етикеток гарантує неперевершений комфорт при носінні.

Крім того, всі вироби безшовні, тому рівно лягають і не виділяються навіть при самому приталеному одязі. Термоактивні товари з мікрофібри, наприклад трусики-хіпстер, забезпечують оптимальний тепловий комфорт, в той час як жіночі стрінги одночасно вигадливі і чарівні.

Звичайно, ви також знайдете бюстгальтер або топ для комплекту. Асортимент включає: push-up, м'які, ущільнені, а також моделі для широко поставлених грудей.

Завдяки новітнім технологіям, першокласній сировині і відповідальним працівникам, все виробництво налагоджено таким чином, щоб втілювати самі примхливі вимоги покупців. Яскраві кольори, візерунки, мереживо або ж проста класика, в будь-якому випадку це буде зручно.

Дозвольте нам вразити Вас великим вибором комфортної білизни з мікрофібри на кожен день!