Жіноча нижня білизна Roza

Спідня білизна RozaЯкщо ви шукаєте спокусливу, надзвичайно привабливу і витончену білизну, ми впевнені, що саме польський виробник Roza виправдає ваші очікування, вимоги і потреби.

Заснована в травні 1995 року компанія вже встигла досягти досконалості за останні 20 років. Власниця Дорота Ружицький, в честь якої названа марка, говорить, що продукція відображає її і кожну клієнтку - вона ніжна, сексуальна і впевнена в собі. Основна мета полягає в тому, щоб створити нижню білизну, яке буде чудово відображати переваги кожної жінки. Досягти такого ефекту можна завдяки сміливим напрацюванням, роботі з високоякісною сировиною, турботі про найдрібніші деталі.

Безліч проектів розробляються щороку в студії. Сотні ескізів, випробувань, прототипів і фурнітури. Особлива увага приділяється вибору матеріалів та аксесуарів. Велика дружна команда фахівців працює над задумами, створюючи унікальні дизайни.

Пропозиція асортименту включає м'які бюстгальтери і пуш-ап, стрінги, класичні трусики, шорти, мереживні пояса з підв'язками, панчохи, маічкі і нічні сорочки. Бренд пишається тим, що його продукти сприймаються в усьому світі, як першокласні. Крім Польщі, велика популярність закорінилась у Франції, Україні, Німеччині, Росії, Канаді, США, Австралії, країнах Скандинавії і в таких екзотичних місцях, як Домініканська Республіка, Марокко, Південна Корея і Нідерландські Антильські острови.

Такі вироби асоціюється із задоволенням, насолодою, а точніше з коробкою красиво упакованих цукерок, що приховують секрети смаку і дають невимовний захват. Ось чому дизайнера також дбають про упаковку. Вона повністю висловлює тягу до краси і служать ідеальним варіантом для подарунка.

Якщо ви хочете висловити всю повноту своєї жіночності, гарного стилю і смаку в кращому вигляді, то на цей бренд безперечно варто зробити ставку.