Домашній одяг Rossli

Домашній одяг RossliБренд Rossli існує на польському ринку з 2014 року, але сама ідея виношувалася і розвивалася роками. Грунтуючись на багаторічному досвіді виробника нічної білизни для західних брендів, власники відчули необхідність створити щось унікальне на місцевому ринку.

Найвища якість матеріалів, елегантний і сучасний дизайн і увага до найдрібніших деталей означають, що продукція бренду Росслі успішно завойовує довіру нових клієнтів.

Як вважає сам виробник, їх місія полягає в тому, щоб розробляти продукти, які роблять сон приємним і повним зручності на найвищому рівні.

Для особливого комфорту і задоволення покупців все вироби зшиті за спеціальною технологією, що виключає скручування і усадку піжам. У процесі виробництва використовуються тільки добірна чиста довговолокниста бавовна з унікального регіону Індії.

У нашому магазині підібрані останні новинки чоловічих і жіночих піжам, а також домашні комплекти і нічні сорочки. Вони відмінно виглядають, приємні до тіла і змушують хотіти носити їх кожен вечір і ніч.

Залишайтеся стильними та впевненими в собі навіть вдома!