Домашній одяг і білизна KEY для всієї родини

Марка Домашній одяг KeyKEY є одним з найсильніших представників нижньої білизни на польському ринку від 1991 року. У 2009 році, авторка образу брендів KEY і HEY, Йола Буца, зайняла пост президента компанії і виконує свої функції по сьогоднішній день.

Позиція лідера, напрацьована майже за 30 років, підкріплена великою кількістю нагород. 2014 рік приніс заслужене звання Created in Poland Superbrands, The Best in POLAND в категоріях "Хороший бренд" і "Бюстгальтер для підлітків" в серії нічна білизна.

Модні і унікальні лінії бавовняної білизни створюються з любов'ю, грунтуючись на філософії Design & Quality & Price. Що означає розробку продуктів, які відрізняються авторськими принтами і енергією квітів в поєднанні з дослідженим якістю трикотажного сировини і фасонів. Такий підхід до розвитку стратегії бренду забезпечив фірмі крок вперед.

Основний передумов виробництва Кей з перших років її існування стало надання виробам особливого характеру і розуміння напрямків ринкового попиту. Оригінальною ідеєю, яка відрізняє її було переломлення чорної-білої монотонності і створення колекції кольорових жіночих трусиків сліп і домашнього одягу.

Для пошиття використовуються тільки високоякісні матеріали, такі, як бавовна, віскоза. Залежно від пори року підбирають м'які, легкі тканини або ж теплі, оксамитові з ефектом внутрішнього ворсу.

Асортимент нашого магазину включає: піжами, труси для жінок, чоловіків, підлітків, домашній одяг, купальні плавки / шорти, бюстгальтери, нічні сорочки, сукні, туніки і багато інших варіанти по сезону.

Швидше заходьте і поринайте в достаток краси і комфорту. Запевняємо, ніхто не залишиться байдужим і обов'язково піде з покупками!