Білизна та аксесуари Julimex

Білизна JulimexКомпанія Julimex була створена, щоб допомогти всім жінкам насолоджуватися комфортом в повсякденному житті, а також зачаровувати привабливою зовнішністю і зміцнювати впевненість при кожній нагоді.

Перші одиниці від марки були випущені в маленькому офісному приміщенні, завдяки наполегливим старанням двох друзів, яких відвідала ідея виробляти прозорі бретелі для ліфчиків. Все почалося в 2000 році, коли в Польщі не було виробника подібних виробів. Це послужило основним поштовхом, який змусив молодих хлопців зайнятися таким бізнесом. Щосекундний розвиток, професійний підхід і придбання важливого досвіду допомогли їм знайти неймовірну популярність і успіх у всьому світі.

Таких висот засновники досягли, прислухаючись до думок і побажань клієнтів. Постійний діалог зі споживачем дозволяє вносити функціональні поліпшення в перевірені рішення. Завдяки виробництву аксесуарів і моделюючої білизни Julimex, бренд став помітно популярним на польському і європейському ринку, вдосконалюючись і створюючи витончені ультрамодні дизайнерські лінійки.

З самого початку існування, головний принцип фірми базувався на введенні новітніх технологій, використанні якісної сировини і відповідно потребам покупців того часу. Їхні товари моментально підкорили серця жіночого населення, ставши знахідкою для будь-якої представниці прекрасної статі. Вони, за гранично короткий термін, заповнили прилавки в усіх магазинах країни і шафи задоволених покупців.

В асортименті нашого сайту представлені тільки кращі позиції: коригуюча білизна (безшовні сорочки, комбінації), спортивні топи, бавовняні трусики, силіконові бюстгальтери-невидимки і класичні натільні наряди. Серед аксесуарів Julimex доступні: декоративні ланцюжки, накладки на соски, силіконові і тканинні бретелі, чокери і вкладиші push-up для бюстгальтера, подовжувачі обхвату, маски для сну, контейнери для прання і багато чого іншого.

Вам потрібно просто перейти в розділ бренду і вибрати те, що сподобатися. Завдяки нашим новинкам, ви швидко знайдете необхідну для себе річ. Адже кожна з нас бажає бути найкрасивішою, залучати погляди оточуючих чоловіків і підкорювати їх. Все це можна втілити завдяки колекціям білизни Julimex.