Нижня білизна і одяг Hanna Style

Спідня білизна Hanna StyleHanna Style - виробник безшовної, класичної нижньої і термо білизни, що працює на ринку з 1989 року. Протягом багатьох років він інвестував в новітні технології виробництва і кращі матеріали, що призвело до створення виробів першокласної якості.

Пропозиція бренду включає різні колекції: прості трусики, коригувальні труси, спортивні топи імайки, термоактивні комбінації, під'юбники, футболки і легінси. Асортимент багатий унікальними речами як для дорослих жінок, чоловіків, так і для дітей.

Відшив термобілизни відбувається з легкої, високоякісної мікрофібри і вовни мериноса з винятковими терморегулюючими властивостями. Це забезпечує потужний термічний захист - виводить вологу назовні, утримує тепло, швидко сохне, зберігаючи шкіру сухою і не сприяє подразненям. Використовується теплий матеріал, двошаровий і приємний до тіла. Більшість товарів підходить для зимових видів спорту (також весняних і осінніх), забезпечить комфорт при температурі до -20.

Що важливо, вони відмінно пристосовуються до фігури, м'яко прилягають, мають зонований і анатомічний крій. Тканина з антибактеріальними особливостями не деформується, захищаючи форму після численних прань.

З самого початку своєї діяльності бренд націлений на якість продукції і контроль управління, що підтверджується сертифікатом ISO 9001: 2008.

Компанія володіє широкою дистриб'юторською мережею в країні і за кордоном, в тому числі в Словаччині, Чехії, Данії та Україні. Також підтримує місцеві ініціативи і про-екологічні рішення, орієнтуючись на інноваційні ідеї в індустрії даної ніші і сучасні методи керівництва фірмою.

З упевненістю рекомендуємо Вам виробника Hanna Style. На нашому сайті Ви обов'язково знайдете якісну продукцію цієї марки.