Жіноча білизна GORTEKS

Спідня білизна GorteksІсторія Gorteks сходить до 1956 року, коли в Білостоці був створений трудовий кооператив "Взоркова". З падінням комунізму Wzorcow і подібні фабрики були ліквідовані, залишилося багато висококваліфікованих фахівців.

У 1994 році, використовуючи багатий досвід і знання колишніх співробітників Wzorcowa, Анджея Шеремета заснував одну з перших приватних корсетних організацій країни. Сьогодні там працюють більше ста чоловік, є сучасний машинний парк, оснащений програмним забезпеченням для оцифровки і сортування форм.

Більш ніж 20-річна практика дозволила команді отримати унікальні знання, а також розробити величезний асортимент конструкцій. Пропозиція включає широкий вибір бюстгальтерів push-up, ущільнених, напівм'яких і м'яких (доступних в обсязі від 65 до 100, чашки А-J), трусиків і аксесуарів. Сировина для пошиття поставляється від відомих європейських виробників.

Роки практики показали наскільки різні бюсти, а відповідно і потреби жінок. Тому бренд незмінно працює над новими моделями, розширює кількість розмірів. Як досвідчений розробник, засновники розуміють необхідність постійного вдосконалення продукції для виправдання передчуттів своїх клієнтів. Саме завдяки цьому фірма роками є лідером на польському ринку в своїй ніші.

Сімейна компанія Гортекс підходить до виробництва індивідуально, піклуючись про будь-який, навіть найменших дрібниць. Вони прагнуть відповідати очікуванням найвимогливіших покупців.

Якщо ви шукаєте сексуальну жіночу білизну для особливого випадку або просто зручну на кожен день, ми з радістю допоможемо вам. Зараз можна зробити замовлення, не виходячи з дому, через наш інтернет-магазин.