Нижня білизна Gorsenia

Нижня білизна GorseniaЗ величезним задоволенням представляємо бренд Gorsenia - виробника ексклюзивної жіночої нижньої білизни, який виконує бажання жінок більше 50 років.

Один з кращих і популярних брендів в нашому магазині - ми запрошуємо вас в чуттєвий світ натільної білизни, в якому переважають мережива, вишивка і ніжний трикотаж.

Численні колекції включають в себе бюстгальтери: push-up, балконет, ущільнені, напівм'які, м'які; корсети, боді, нічні сорочки; трусики: сліп, шорти, бразилиана, бікіні, міді.

Виробник дбає про потреби кожної леді. Тому пропонує широкий асортимент моделей, створених для жінок з великими грудьми (чашки від B до M).

Лінійки, в яких використовуються складні матеріали, що відповідають останнім тенденціям моди, мають ідеальний крій і якість виготовлення, щоб задовольнити бажання найвимогливіших покупців.

Серії, створені креативними дизайнерами, повними цікавого натхнення і командою досвідчених трейдерів і розробників, надають характер окремих лініях: BIG, BASIC і TOP.

Марка Горсенія гарантує унікальні пропозиції за доступними цінами і професійний підхід до своєї справи.

Сердечно запрошуємо відвідати наш світ привабливого білизни. У нас будь-яка жінка, незалежно від віку і фігури, знайде для себе відповідне доповнення до образу.