Колготки і панчохи Gabriella

Польська компанія Gabriella була заснована в 1996 році в м Лодзь, центрі текстильної промисловості. Завдяки зусиллям творців протягом декількох років вона стала одним з найбільших розробників панчішних виробів в Польщі. Історія бренду це безперервний розвиток та інвестиції в технології, щоб завжди давати жінкам найкраще.

Переломним моментом в існуванні фірми був 2010 рік, коли компанія змінила своє місце розташування. Це дозволило створити один з найновіших верстатних парків в Польщі. Завдяки просунутим способам, компонентам найкращої якості і досвідченим кадровим співробітникам, з'явилася можливість реалізувати кожне, навіть найвибагливіше замовлення. Про це свідчить присутність товару на полицях магазинів в понад 35-ти країнах по всьому світу.

Знання і практика сприяли тому, що виробник є багаторазовим лауреатом нагород і відмінних дипломів, в тому числі «Best in Poland» і «Consumer Laurel 2014».

Габріелла - це марка, в якій технологія з'єднується з креативністю, знаннями, досвідом з діючими трендами. Все з думкою про жінок.

Для осінніх і зимових стилізацій часто важко зберегти привабливий вигляд. Серед безлічі шарів одягу, товстих светрів великого розміру і пуховиків, візерункові колготки можуть бути цікавою, супер жіночною деталлю. Моделі з малюнком уздовж зовнішньої сторони ніг будуть відмінним вибором. Вони не тільки чудово виглядають, але і оптично роблять стрункішою жіночу фігуру.

У магазині вашій увазі представлені найрізноманітніші екземпляри, від простої класики до елегантності з розкішним мереживом. В асортименті: класичні і фантазійні колготи, панчохи, капрі, носочки і гольфи. У нас кожна жінка зможе підібрати щось для свого образу.