Колготки і панчохи Fiore

Паризький шик і італійська сексуальна привабливість - поєднання, яке надихає Fiore з 1998 року. Joie de vivre це не тільки смугаста сорочка з довгим рукавом і корзина на велосипеді, для засновників це життя в повній мірі і здатність піклуватися про себе.

Штаб-квартира компанії розташована на старій текстильній фабриці Анджей Струг в Лодзі, яка раніше виробляла шарфи і шалі. Після необхідних реконструкцій починається виробництво еластомерних і еластичних (поліамідних) колготок. В асортименті також присутні шкарпетки, гольфи та панчохи.

Зараз в фірмі трудяться 130 співробітників, а починалося все з 40 осіб, які відшивали понад два мільйони пар на рік.

2004 рік час змін! Після багатьох років використання поліаміду, впроваджується нова технологія нанесення покриття з лайкри. У цехах люди самі фарбують, гладять і упаковують вироби, що дуже позитивно впливає на якість продукції. У 2013 бренд виграє премію «Gazelle of Business». Це наступний впевнений крок вперед!

У 2006 році почався випуск перших лінійок товару з малюнком. Для цього в 2007-му створюється команда дизайнерів. Тут працюють талановиті особистості різного віку і професій і всі вони знають, чого хочуть жінки.

Марка створена для дівчат готових по-новому ставиться до краси. Чотири спеціальні колекції відповідають найпопулярнішим тенденціям і змінюються в залежності від сезону. І все з єдиною метою - радувати, оживляти повсякденність і стати частиною вашого неповторного стилю.

З 2014-го Фіоре нагороджується престижним сертифікатом Oeko-Tex Standard 100. Це означає, що всі продукти на 100% не містять шкідливих речовин і не ставлять під загрозу здоров'я покупців.

Наш магазин має честь бути представником першокласної і унікальної продукції. Великий вибір за доступною ціною тільки у нас!