Жіночі трусики Ewana

Жіночі трусики EwanaEwana – виробник жіночої нижньої білизни та одягу з 20-ти річним досвідом, який завжди орієнтується на високу якість і естетику своєї продукції. Заснована компанія була в 1992 році, тоді і почала відшивати перші моделі.

Місія засновників – постійно шукати чуттєву красу, приховану в кожній жінці. Знання та вміння відповідні ринку дозволяють бренду пропонувати клієнтам продукцію першокласної якості.

Команда Евана ретельно відбирає сировину, що використовується для виготовлення - завдяки чому забезпечується високий рівень комфорту, що не викликає саден або подразнень. Навпаки, дизайнери уважно стежать за тенденціями в цій ніші, щоб, крім класичних виробів, мати можливість пропонувати своїм покупцям наймодніші фасони і лінійки трусиків чи сорочок.

Кожен продукт з логотипом Ewana призначений для жінок, які хочуть підкреслити свою красу і приховати будь-які недоліки на своєму тілі, і одночасно відчувати себе гідно і сексуально. Задоволені дами завжди є пріоритетом для засновників.

Наш магазин представляє широкий асортимент трусиків: сліпи, шорти, стрінги, бразилиана, бікіні. Крім того, для вибору доступні красиві пояси і підв'язки, а також чуттєві нічні сорочки.

Мереживо і приємні матеріали не залишать вас байдужими. Завжди раді надати консультацію!