Жіноча білизна та одяг Eldar

Хочемо вам запропонувати неабиякі, цікаві колекції виробника Eldar. Бренд більше 30 років стрімко набирає обертів на ринку Європи. Шлях даної фірми почався в момент, коли глава молодої сім'ї на прізвище Ельдар зважився почати жити по-новому, відійшовши від звичних стандартів того часу і разом з дружиною задумався про початок власного бізнесу. Рішення стало першим елементом, закладеним у фундамент майбутньої фабрики. Через невеликий відрізок часу, в світ вийшла перша, чудова колекція, в невеликому польському місті, де початківцю бренду ніхто не міг скласти конкуренцію. Там геть відсутні фірми, що займаються пошиттям одягу і білизни в цілому.

Молода пара зайнялася пошиттям і проектуванням дизайну на дому, і вже через рік, з'явився повноцінний каталог домашнього одягу Eldar, а по закінченню трьох років вони відкрили свій початковий магазин. Тепер це колекції наповнені любов'ю і життям. Серед дивно великої різноманітності виробів, кожен легко знайде щось своє.

Іванка і Антоній по сей день виготовляють білизну Eldar, розробляють нові стильні зразки, дарують жінкам цікаві новинки. До речі, що стосується світу, то ця марка, давним-давно виросла за межі Польщі, завдяки якості продукції та унікальному стилю. Зараз бренд неймовірно затребуваний і популярний по всій Європі.

В одязі цієї компанії є одна, вкрай цікава, відмінна риса, що виділяє білизну Eldar від фірм-конкурентів. Всі їх моделі, гармонійно поєднують в собі технології сучасності, багатовікові традиції, особливий підхід зберігаючи вельми приємну не високу вартість.

Через 30 років старань, поразок і перемог, фірма вийшла на той рівень, коли бізнес можна розвивати не потихеньку, боячись оступитися, а навпаки, роблячи широкі впевнені кроки вперед. Недалеко від міста Лодзі, в якому була заснована торгова марка, сім'я спорудила величезний завод, оснащений за останнім словом сучасної техніки, також на цьому підприємстві є багато цікавих і незвичайних новацій в плані виробництва. Завдяки унікальним нововведенням, дана марка завоювала величезну популярність і вдячність у всьому світі.

На нашому сайті ви можете вибрати з безлічі прекрасних виробів Eldar, купити за найнижчими цінами в Україні з доставкою покупки в будь-яке місце.