Халати і домашній одяг Dorota

Халат DorotaDOROTA - польський бренд домашнього одягу, який працює на ринку з 1989 року. Асортимент призначений для жінок, чоловіків і дітей різного віку. Величезна увага відведена на виробництво саме халатів, і не дивно, це ж важлива частина домашнього гардеробу.

Компанія виділяється серед конкурентів завдяки першокласній сировині і неповторному дизайну. Тканини, які використовуються для пошиття, ретельно відбираються людьми з багаторічним досвідом роботи в галузі і розробляються за індивідуальним замовленням, що гарантує унікальність індивідуального ескізу.

Естетичність продукції, оригінальне проектування виробів та висока якість виконання ставить компанію в один ряд з провідними польськими виробниками жіночого і чоловічого одягу. За майже три десятиліття роботи на торгових майданчиках вдалося створити групу довірених клієнтів по всьому світу, яка постійно зростає з кожним роком.

Різноманітність нашого магазину включає в себе велику кількість різних фасонів з велюру, махри, високоякісної бавовни. Можна підібрати свою довжину, колір, матеріал і навіть візерунок.

Приємні до тіла і зручні в носінні халати Дорота для всієї родини тільки у нас! Вибір на будь-який сезон!