Жіночий домашній одяг Donna

Нічна сорочка DonnaЗаснована в 1993 році в м. Кракові марка Donna задовольняє жіночі потреби, бажання і найзаповітніші мрії.

Сьогодні компанія пишається розробкою кількох сотень дизайнів домашньої білизни та одягу, а також наявністю десятка тисяч задоволених клієнтів в самій Польщі і за кордоном. Різноманітність вибору включає нічні сорочки, піжами і халати. Як вважає виробник, немає приводу зупинятися на досягнутому. До уваги приймаються жіночі переваги, це дозволяє робити висновки і розробляти нові рішення.

Донна створює одяг як для захоплених модих жінок, які знають про свою красу, сміливо насолоджуючись новинками модних тенденцій, так і для поціновувачів класичної строгості і елегантності. Високі властивості матеріалу в поєднанні з особливою увагою до деталей - девіз великої творчої групи персоналу.

Donna орієнтується на якість з самого початку. Для розробника поняття якості є не чисто бізнесом, а основою і індивідуальністю. Намагаючись робити білизну красивою і витонченою, завжди важлива роль відводиться зручності. Для пошиття використовується в основному високоякісна віскоза і атлас.

Все, що відбувається при відшиванні не випадково. Виробнича система побудована на обмежувальних припущеннях. Кожен етап формування вироби контролюється, що гарантує досконалість кінцевого продукту.

На нашому сайті представлений широкий асортимент в різних колірних варіантах. Кожна жінка знайде свій ідеальний образ.