Жіночі халати і нічні сорочки

Dkaren - європейська компанія з 19-річним досвідом у розробці, пошитті та поліпшенні жіночої білизни. Засновниками є Karina Lakoma зі своїм чоловіком, які зареєстрували виробництво в 2001 році.

За більш ніж 18 років Карина зробила кілька сотень дизайнів нічного одягу. Починалося все з однієї швейної машини в невеликому підвалі. Сьогодні ж Декарен - це дюжина або близько того досвідчених кравців, які відмінно відображають проекти власника підприємства.

Фірма спеціалізується в основному на нічномій атласній білизні. Продукція включає в себе широкий вибір сорочок, комплектів і халатів. Нічні наряди призначені для всіх жінок різного віку і випадків, як на подарунок, так і для повсякденного носіння. Широка колірна гамма, розміри і дизайн гарантують задоволення навіть самих вишуканих смаків. Засновники впевнено просувають свої товари, тому що гідно підтверджують польську якість.

Всі продукти Dkaren є індивідуальними планами глави компанії. Кожен з них розроблений в найдрібніших деталях і може називатися воістину унікальним. У той же час, пошив є функціональним, тому що власниця не тільки дизайнерка по пристрасті, але і швачка за фахом.

Для розробника фундаментальним є висока якість зі збереженням естетичності. Від виготовлення з використанням високоякісних матеріалів, що гарантує комфортне носіння нижньої білизни протягом тривалого часу до дизайну, який додає привабливості зовнішньому вигляду.

Dkaren - бренд, який не стоїть на місці, регулярно змінюючись на краще! Їх товар створений в першу чергу для тих, хто зайнятий постійними турботами і завдяки розкішній сорочці або іншого продукту вони можуть нарешті відчути себе в розслабленому стані, сидіти з келихом вина і відпочивати.

Пропонуємо вашій увазі весь асортимент. На нашому сайті можна придбати те, що називають квінтесенцією жіночності і витонченого смаку. Це розкіш, яку ви можете собі дозволити в будь-який час.